Home LIFESTYLE Zekolli Selës: Zorrë qorre dhe kukell e Bdi-së -FOTO

Analisti dhe ish ambasadori Arsim Zekolli e ka ofenduar rëndë Ziadin Selën, kryetarin e Strugës dhe kryetarin e Lëvizjes për Reforma në PDSH.

Zekolli e ka komentuar paraqitjen e Ziadin Selës në emisionin “në mbrëmje me Agim Poshkën” në TV21.

Zekolli në Facebook ka shkruar
“Zgënjim deri në neveri nga sjellja e Ziadin Selës. Një njeri që vlerësoja, u shdnërua në zorrë qorre dhe kukëll e Bdi.”

Ja postimi i plotë i Zekolli-t në Facebook:
Arsim Zekolli për Ziadin Selën

The post Zekolli Selës: Zorrë qorre dhe kukell e Bdi-së -FOTO appeared first on Shqipmedia.