Home LIFESTYLE Zbulohet identiteti i djaloshit të vdekur në aksident sot në Tetovë

Nga aksident i rëndë trafiku që ndodhi sot në Tetovë, ndërsa si pasojë, ka humbur jetën 26-vjeçari Ensar Ameti nga lagjja Cetisnkë e Tetovës.

Sipas informacioneve Ensar Amet ka humbur kontrollin mbi motoçikletën e tij dhe ka goditur mbrojtësen metalike në afërsi të Monopolit.

Policia ka dalë në vendngjarje për të hetuar rastin.

I riu është djali i vetëm i familjes dhe prindër i një vajzë një vjeçare.