Home LAJME Zajmina këndon me gjoks përjashta(FOTO)

Një prej seks ikonave të skenës shqiptare është padyshim edhe këngëtarja nga Shqipëria, Zajmina Vasjari. Klipet dhe performansat e saj diskutohen mjaftë, pasi bukuroshja seksi di të përdor edhe doza provokimi në to.

Por, duket se kësaj here, Zajmina e ka tepruar me zhveshje, pasi në një nga mbrëmjet e fundit ajo është shfaqur shumë provokuese. E veshur me pantollona të shkurtëra, dhe një bluzë të tejdukshme e cila zbulonte gjithqka, Zajmina la me gojë hapur të pranishmit të cilët e shijuan në maksimum performansën e saj në klub.