Home Uncategorized Zajmina e tepron me zhveshjën

Këngëtarja nga Shqipëria, Zajmina Vasjari si gjithmone provokuese. Klipet dhe performansat e saj diskutohen mjaftë, pasi bukuroshja seksi di të përdor edhe doza provokimi në to.Por, duket se kësaj here, Zajmina e ka tepruar me zhveshje, pasi në një nga mbrëmjet e fundit ajo është shfaqur shumë provokuese.