Home LIFESTYLE Xhesika ndryshon stil, mahnit me bukuri (Foto)

Aktorja e serialit “O sa mirë” Arta Nitaj ka ndryshuar pamjen, saktësisht ngjyrën e flokëve.

Në profilin e saj në Instagram, Arta të cilën nga seriali në të cilin po aktron aktualisht, publikoi foto pas ndryshimit që kishte bërë.

Edhe me këtë ndryshim, Xhesika dukej shumë tërheqëse dhe në foton që kishte shpërndarë në rrjete sociale kishte vënë edhe një trëndafil në flokë.

Më poshtë mund ta krahasoni se a dukej më mirë Xhesika më parë apo tani.