Home TEKNOLOGJI Walcott shton “ekipin” e tij

Lojtari anglez i klubit të futbollit “Arsenal”, Theo Walcott dhe bashkëshortja e tij modelja Melanie Slade janë bërë prindër për herë të dytë.

Lojtari ka postuar një foto në rrjetin social Instagram, ku ka njoftuar se djali i tij i dytë ka ardhur në jetë. Në foto shihet djali i tyre Finley, me vëllain e vogël, me shënimin “ Mirë se erdhe në botë vëlla i vogël , Aldo”.

The post Walcott shton “ekipin” e tij appeared first on Shqipmedia.