VIP

VIP
0 20

Këngëtari me origjinë shqiptare, 22 vjeçari Jimilian Ismaili, i cili cilësohet si një ndër talentet më të mëdhenjë të muzikës në Skandinavi ka vendosur...
0 20

Aktori Xhevdet Jashari u bë i njohur me rolin e tij në ‘O sa mirë’. Ai arriti të rrëmbej zemrat e shikuesve kur u paraqit...
0 17

Të dyja kanë shpesh performanca para publikut në festivale të ndryshme live. Të dyja janë shqiptare dhe të dyja po pushtojnë toplistat muzikore nëpër botë. Stile...
0 18

Që Angelina Jolie është e dashuruar pas fëmijëve, kjo nuk është shumë e vështirë për t’u kuptuar, pasi përveç fëmijëve të saj biologjik që...
0 14

Superhiti Gangnam Style i këngëtarit koreanojugor Psy ka qenë videoja më e parë në Youtube për 5 vitet e fundit. Por rekordet janë bërë për...
0 14

Këto ditë, kur temperaturat janë ngritë, artistët tanë kanë zgjedhur bregdetet dhe pishinat për tu freskuar. Në mesin e tyre, edhe Adelina Tahiri vendosi që...
0 10

Krenar Çoçaj e Gazmend Mirena u dënuan me nga gjashtë muaj burg për sulmin ndaj Ledri Vulës. Gjykata Themelore në Prishtinë dënoi sot Krenar Çoçajn...
0 12

Kohë vere, periudhë vape dhe e papërballueshme për disa. Personalitetet të ndryshme shkojnë në vendet ku janë më afër plazhes e disa shtegtojnë...
0 10

Ditën e djeshme u përhap dhe u fol shumë për komentin e reperit Noizy në foton e këngëtares së famshme Rihanna. Noizy kishte bërë...
0 25

Me siguri se shumë nga ju e mbani mend këngëtaren hit shqiptare të viteve 90-ta. Manjolla Nallbani vazhdon të jetë ende bionde e pashme...