Home TEKNOLOGJI Vildane Zeneli ka nxehtë! – FOTO

Vildane Zeneli prej kohësh është shndërruar në një prej modeleve më të preferuara. Si fillim modelingu për të filloi në Shqipëri dhe më e pas ndoqi këtë rrugëtim edhe në SHBA.

Fotosesionet provokuese, bënë që Zeneli të “klikohej” menjëherë, duke u kthyer në një imazh të njohur.

Ndërsa prej ditësh në llogarinë, Instagram modelja shprehet se mezi pret stinën e verës dhe për t’u plotësuar në këtë aspket, nuk ka hezituar të publikojë foto të nxehta në plazh. Publikimi i këtyre fotove ka bërë që ndjekësit e saj të mos ngurojnë për të dhënë komentet e tyre në lidhje me format fizike të Zenelit.

auto_1431426165609

auto_vlida21426165645

auto_vildania-foto-t-euml-nxeht-euml-qysh-me-m-euml-ngjes-foto_hd1426165660