Home LIFESTYLE VIDEO/ Momenti kur zonja e parë polake anashkalon presidentin Trump

Presidenti amerikan, Donald Tramp dhe bashkëshortja e tij Melania arritën në Hamburg, ku të shtunën dhe të dielën do të mbahet samiti i 20 shteteve më të zhvilluara të botës. Moment jo i këndshëm për presidentin Trump ishte takimi me presidentin dhe zonjën e parë të Polonisë ku pasi Trump i zgjat dorën zonjës së parë polake ajo e anashkalon duke u përshëndetur me zonjën e parë amerikane, Melania Trump.