Home LIFESTYLE Totti nuk i bashkëngjitet festës së Romës ndaj Juves

Roma fitoi në Serie A kundër Juventusit me rezultat 3-1.

Në këtë takim legjenda e klubit romak, Francesco Totti, u fut në minutën e 92-të në vend të Mohamed Salah.

Por, italiani i revoltuar me trajnerin Luciano Spalletti se i dha pak minuta në fushë nuk festoi me lojtarët dhe pas kësaj fitore dhe u nis menjëherë drejt zhveshtores.