Home LIFESTYLE Tetovë: Varroset motoçiklisti që humbi jetën dje, Policia apel vozitësve

Nga aksident i rëndë trafiku që ndodhi dje në Tetovë, ndërsa si pasojë, humbi jetën 26-vjeçari Ensar Ameti nga lagjja Cetisnkë e Tetovës.

Sipas informacioneve Ensar Amet ka humbur kontrollin mbi motoçikletën e tij dhe ka goditur mbrojtësen metalike në afërsi të Monopolit.

Policia ka dalë në vendngjarje për të hetuar rastin.

I riu ishte djali i vetëm i familjes dhe prindër i një vajzë një vjeçare.