Home LIFESTYLE Tetovë: Plagoset një person nga një plumb rikoshet

Një 63 vjeçar me inicialet H.L nga Tetova, dje në mbrëmje rreth orës 21, gjersa lëvizte në rrugën 120 në Tetovë me biçikletë për të shkuar në punë, për moment ka ndier dhimbje në dorën e majtë. Ka ndaluar dhe ka vërejtur se ka qenë i lënduar dhe se dora ka filluar ti gjakoset”, njofton Flaka.

Me shpejtësi dhe me taksi është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovë, ku dhe është mjekur.

Policia po merr masa për zbardhjen e rastit. Nuk dihet se me çka dhe përse është lënduar tetovari. Dyshohet që plaga iu shkaktua nga plumbi rikoshet.