Home LAJME Të shtunën Maqedonia përfshihet nga bora

Maqedonia në fundjavë pritet të goditet nga i ftohti dhe uljeve të temperaturave deri në minus 9 gradë.
Rënie të temperaturave do të ketë edhe gjatë