Home VIP Të shohësh nga pak të pasmet e femrave më seksi në botë

1

Kush është ai që nuk e mban mend fustanin e Marilyn Monroe, të ngrihet dhe të valëvitet në filmin ” The Seven Year Itch”? Edhe pse kanë kaluar 57 vjet që atëherë, ajo foto është e pandarë nga ylli legjendar.

Një incident i tillë u ka ndodhur edhe shumë yjeve të tjera të showbizit. Në mënyrë të paqëllimshme, ato kanë imituar Marilyn, dhe i kanë dhuruar kamerave të aparateve fotografike, pak nga bota e tyre e brendshme.

Më poshtë do të shihni disa nga incidentet “made in Marilyn”, të cilat do të mbeten në historinë e showbizit …

Jessica Alba

Jessica Alba është një nga ato aktore të cilat nuk tërheqin kamerat me incidente seksi. Por kësaj rradhe, objektivi i aparatit fotografik, “gati sa nuk ka marrë flakë”, kur duke dalë nga një restorant në New York, era ka ngritur fustanin e saj dhe të brendshmet “kanë dalë në shesh”.

Helen Flanagan

2

Helen Flanaganin e ka “tradhëtuar” fundi i saj dhe gjatë një daljeje në mbrëmje, u duk pak nga të pasmet e saj.

Irina Shayk

3

Momentin e saj “made in Marilyn Monroe”, ka pasur edhe Irina Shayk. Era kur fryn, nuk bën dallime dhe fustani i saj i bardhë nuk mundi ti rezistonte “qëllimeve grabitqare” të erës së Veriut.

Kimberley Garner

4

Aktorja Kimberley Garner, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, kur në shkurt të vitit 2013, e ftuar në një ceremoni kushtuar Marilyn Monroes në Londër, ajo imitoi yllin e Hollywoodit.

Kate Upton

5

Edhe pse Kate Upton nuk e ka problem që ti tregojë të gjitha me dëshirën e saj, edhe ajo ka patur një aksident sexy, padashje …

Kate Middleton

6

Dhe mbretëreshat kanë aksidentet e tyre sexy. Bëhet fjalë për Dukeshën e Kembrixhit, Kate Middleton, e cili tregoi mollaqet e saj, natyrisht pa qëllim.

Reese Witherspoon

7

Viktimë e zgjedhjes së gabuar në veshje ka rënë, Reese Witherspoon. Ajo veshi një fund të shkurtër veref, dhe doli për të bërë pazar. Por kishte harruar të llogariste erën e Veriut.

Imogen Thomas

8

Me një fustan veref ngjyrë trëndafili, vendosi që të dilte shëtitje Imogen Thomas, kur papritur era e bëri punën e saj,dhe të gjithë panë të brendshmet e saj ngjyrë blu.

Claudia Romani

9

Claudia Romani në përgjithësi duket sikur është në kërkim të telasheve, pasi zakonisht duket sikur e kursen copën në veshjet e saj. Kjo ka ndodhur edhe kësaj radhe, kur gjatë një shëtitje në Miami, era e fortë e ka ngritur fustanin e saj, dhe nuk është dashur shumë që të zbulohen mbathjet e saj të zeza dhe mikroskopike.

Salma Hayek

10

Era edhe kësaj radhe ka bërë punën e saj. Aktorja e famshme Salma Hayek, ka patur aksidentin e saj sexy, gjatë xhirimeve të filmit ku ishte protagoniste sëbashku me aktorin Pierce Brosnan. E veshur me një fund shumë të shkurtër, të cilin ja ngriti era, Salma na tregoi prapanicën e saj, diçka që i kënaqi shumë paparacët që nxituan të publikonin fotot.

Kourtney Kardashian

11

Vendosi që të kërcente dhe madje në ballkon, duke haruar se kamerat ishin duke e ruajtur. Bëhet fjalë për Kourtney Kardashian, e cila duke kërcyer në ballkon sëbashku me motrën e saj më të vogël Khloe, “i nxorri në shesh”. Mjaftoi një fllad ere, i ndihmuar edhe nga lëvizjet e kërcimit, që Kourtney të na tregonte prapanicën.

Blake Lively

12

Mjaftoi të frynte një erë në Nju Jork dhe Blake Lively “e pësoi”, si shumë yje të tjera, dhe i dhuroi njerëzve një pamje spektakolare!

Britney Spears

13

Mori dy djemtë e saj dhe shkoi në park në Los Anxhelos duke shfrytëzuar kohën e bukur. Për tu ndjerë sa më rehat, Britney Spears, veshi një fustan të gjerë, i cili ngjante më tepër me një bluzë. Mjaftoi të frynte një fllad i lehtë dhe fustani u ngrit duke zbuluar shumë gjëra…

Liv Tyler

14

Liv Tyler duket se nuk e ka kuptuar se në atë kohë kur ka qenë duke ecur në rrugët e Nju Jorkut, ka ofruar një spektakël për kalimtarët dhe për të gjithë njerëzit në mbarë botën, pasi fotot qarkulluan në internet në kohë rekord.

…read more

The post Të shohësh nga pak të pasmet e femrave më seksi në botë appeared first on Rilindja.info| Rilindja Shqiptare| Gazeta Panorama| Bota Sot.