0 1062

Deputeti dhe nënkryetari i Lëvizjes BESA, Zeqirja Ibrahimi, në një intervistë për portalin A1On thotë se Zoran...
0 350

LSDM-ja që u mori partive shqiptare një numër të konsiderueshëm të votave në zgjedhjet e 11...
0 1062

Sekretari i përgjithshëm i Lëvizjes Besa, Afrim Gashi ka pyetur publikisht se cila është marëveshja qeverisëse me...
0 410

Zoran Zaev u premtoi qytetarëve anëtarësim të shpejtë në BE dhe NATO, pa u prekur çështjet e...
0 1105

Ejup Alimi, deputeti i BDI-së, njëherësh koordinator i grupit parlamentar të partisë së Ahmetit, ka komentuar...
0 1339

Konferencë për shtyp e deputetit të PDSH-së z.Bekim Fazliu: Fillimi i publikimit të përgjimeve për shumë kënd mund edhe të ketë tingëlluar si...
0 621

Lideri i LSDM-së opozitare, Zoran Zaev, vazhdon në mënyrë të dozuar të flasë për provat e “bombës” të supozuar...
0 675

Bekim BUÇI, Almakos “Bombat” e liderit të opozitës maqedonase, Zoran Zaev do të mund të shkaktojnë prishje të koalicionit qeveritar...
0 562

Fëmijët tanë ishin viktima të interesave politike! Sot janë mbushur më shumë se dy vite e gjysëm nga vrasja e...
0 533

Lideri i PRSD-së Tito Petkovski vlerëson se shpërthimi i “bombës” së paralajmëruar nga lideri opozitar Zoran Zaev do të...