0 572

Presidenti i Real Madridit Florentino Perez deklaroi se planifikon që ta mbajë Ronaldon, përveç se në rast...
0 1242

Katër djemtë e legjendës franceze, Zinedine Zidane janë pjesë e akademisë së Real Madridit dhe e ardhmja...
0 297

Zinedine Zidane tregoi autoritetin e tij te Reali në finalen ndaj Atleticos. Zidane i  tërbuar ka filluar...