0 1056

Në përputhje me Ligjin Antikorrupsion, të gjithë deputetët e zgjedhur dhe funksionarët shtetëror janë të detyruar...
0 508

Në fshatin Draslajcë të Strugës, ditën e djeshme, rreth orës 17 është gjetur një kufomë. Nga SPB Ohër kanë thënë se ekipet policore kanë...
0 1449

Mes qindra mbështetësve të Lëvizjes për Reforma të PDSH-së, sonte në Sllupçan të Kumanovës Ziadin Sela formoi këshillin iniciues...
0 621

Përkrahësit e ish kryetarit të Strugës Ramiz Merko, akuzojnë zëvendësministrin e mbrojtjes Arben Labënishti se ëhstë njeri i Zijadin...
0 521

Ministrit të Arsimit dhe sekretarit të BDI-së Abdilaqim Ademi, gjatë deklaratës që ka dhënë në televizioni Art ditë më...
0 464

Djaloshi nga Podgorci, Mirza Mehmeti ka fituar garën e vrapit për flamur, vrapim tradicional ky që organizohet nga...
0 405

Almakos ka siguaruar një fotografi ku shihet Olsi Rrama, vëllau i kryeministrit shqiptar Edi Rama, duke qëndruar së bashku...
0 621

Ishte viti 2010 kur në Strugë u mbajt turniri “Struga 2010″. Në këtë turnir përveç anëtarëve të Rinisë Demokratike...
0 602

Do të pres, nëse Ziadin Sela arrin të shemb gjitha objektet e plazheve, le ta shemb edhe timen....
0 3081

Do të pres, nëse Ziadin Sela arrin të shemb gjitha objektet e plazheve, le ta shemb edhe timen. Kjo...