0 267

Pas një turneu vizitash nëpër Itali, Gjermani dhe Zvicër për të ndjekur lojtarët e kombëtares, trajneri Gianni...
0 221

Reshjet e borës, të cilat sot janlë me intensitet të matur në pjesët perëndimore dhe jugore, nesër...
0 237

Reshje të borës me intensitet të dobët paralajmëroi për sonte Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike (DPHM). Reshjet do...
0 243

Deri në fund të ditës nesër, moti do të jetë stabil nga fundi i lindjes me periudha...
0 216

Valë e re e lagësht me reshje të shiut, borës dhe rritje të temperaturave do ta kaplojë...
0 214

Martina Dimoska nga Maqedonia ka arritur që të bëhet mentorja më e re në NASA. Ajo ishte...
0 271

Portugezi i shtoi vitrinës individuale të trofeve një tjetër çmim të rëndësishëm nga FIFA, ai u shpall...
0 224

Në emisionin “Xing me Ermalin” u transmetua një kamera e fshehtë që ishte xhiruar me një nga...
0 238

Nga temperaturat ulëta ekstreme që po mbretërojnë këto ditë në vendin tonë, kanë bërë që lumi “Drini...
0 179

Gjendja në Maqedoni me motin e ligë të shkaktuar nga kushtet e pavolitshme metereologjike, sipas vlerësimeve të...