0 375

Komunat shqiptare të cilat administrohen nga BDI do të ndihmojnë banorët e Kumanovës pasi pronat e këtyre...
0 311

Ende nuk i kanë mbushur të 40-jetat dhe njihen si ndër zviceranet më të suksesshëm. Bilanci i...
0 395

Mbrojtësi Marcelo, është bërë gaz i botës për një moment në ndeshjen që përfundoi barazim 1:1...
0 370

­ Në Klubin e deputetëve në Shkup filloi takimi i liderëve të katër partive më të mëdha,...
0 310

Isa Boletini do të prehet pranë Ismail Qemalit. Më 10 qershor eshtrat e tij do të vijnë...
0 371

Lajmi se Ronaldo ka dhuruar 7 milionë euro për fëmijët në Nepal, duket se nuk është...
0 331

Kryetari i BDI-së,  Ali Ahmeti është takuar sot në Shkup me Përfaqësuesin special të OSBE për Ballkanin...
0 373

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti pritet të largohet nga Spanja në fund të këtij edicion, pasi...