0 266

Pushimet amerikane të Granit Xhakës këtë verë ishin planifikuar me kujdes, për të bërë një hap që...
0 337

Granit Xhaka do të ketë ndoshta njëren nga ndeshjet më të rëndësishme në karrierë...
0 242

Pas thirrjes para disa dite për të ndihmuar pesë fëmijët jetim të Llaushës së Podujevës, të cilët kanë humbur...
0 340

Por miq te nderuar ndeshja ne Beograd pati impaktin e saj edhe te vet ne shqiptarët, ajo...
0 307

Njëri ndër ta është edhe Taulant Xhaka, i cili, me paraqitjet e shkëlqyera në ndeshjet e fundit, për ekipin...
0 280

Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka janë futur në garë për golin më të bukur të Kampionatit Botëror. Mesfushori...

Shqiptarët po pakohen në Brazil. Xherdan Shaqiri, Granit Xhaka, Valon Behrami, Admir Mehmedi e Blerim Xhemajli...
0 305

Gianni de Biasi trishtohet sa herë që sheh ndeshje të Botërorit pasi shumë prej lojtarëve që po shkëlqejnë në...

Një tfioze braziliane ka treguar dashurinë dhe admirimin e saj për futbollistët shqiptarë. Tifozja me emrin Even...