Rreperi Ray J, i bërë i famshëm më së shumti për publikimin e videos “hot” me...

Miley Cyrus kësaj radhe ka qenë pak me modeste pasi që ka vendosur batanijen në gjoks...

Aktorja e serialit ‘TOWIE’, Frankie Essex është fotografuar nga paparacët teksa duket e shkujdesur duke freskuar...

Ajo është duke punuar jashtëzakonisht shumë për të mbajtur trupin e saj në formë, madje shpesh...

Modelja dhe ekspertja e fituesit, Jennifer Nicole Lee, ka arritur të ndërtojë në karrierë të suksesshme...
0 1288

Vetëm disa javë më parë, ai ka shikuar i pafuqishëm ekipin e tij nga shtëpia, Brazilin...
0 1003

Arkimend Lushaj, i njohur ndryshe me emrin Stresi, e ka shfrenuar fantazinë.Duke folur në një intervistë,...

Këngëtarja e njohur italiane Laura Pausini ka përjetuar diçka të pakëndshme gjatë një koncerti. Pak para...

Këta dy persona duhet të kenë ndoshta punën më të mirë në botë. Ata janë asistentet...

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj, po shijon në maksimum lidhjen me hokeistin çek, Jakub Kindl.Ajo është...