0 527

Pa dyshim se ngjarja më e madhe pas Lidhjes së Prizrenit është Kongresi i Alfabetit në Manastir. Ai kongres...
0 473

Ish kryeministri dhe kryetar i VMRO-Popullores Ljubço Georgievski është investitori kryesor i hotelit të ri barok, të planifikuar nën...
0 467

Fakti që vizita e parë në Evropë e kreut të Vatikanit ishte mu në Shqipëri e bën këtë vizitë...
0 472

Papa Françesku mbërrin në Shqipëri, duke nisur këtë vizitë historike për vendin tonë. Ati i Shenjtë shkeli tokën shqiptare...

E, çka s’kemi parë deri më tani nga këngëtaret? Në fakt i kemi parë thuajse të...

Këngëtarja Alicia Keys ka pranuar se është në pritje të fëmijës së saj të dytë me...

Ajo është një nga balerinat më të mira në Shqipëri dhe njëkohësisht bashkëshortja e një prej...

Këngëtarja Adelina Berisha ka postuar një foto në Facebook, ku ekspozon linjat e saj perfekte, sidomos...

Pas suksesit të treguar me hitin e saj “E dehun jam” këngëtarja e re, e tepër...

Justin Bieber mund të ketë bërë përpjekje për të provokuar Orlando Bloom me publikimin e disa...