0 1721

Një ngjarje e veçantë ka ndodhur në ndeshjen mes Beshiktashit dhe Bajernit gjatë ditës së djeshme. Takimi është fituar nga ana e ekipit të...
0 1152

Gara në malin Tianmen në Kinë është një sfidë më vete vdekjeprurëse. Por disa pilotë kanë arritur që ta zotërojnë këtë “pistë”, e cila...
0 1204

Besart Ibraimi sot në ndeshjen ndaj Helsinkit ka shkruajtur historinë me Shkëndijën, njofton “infOSport.mk”. Bomberi kërçovar bëhet futbollisti...
0 1171

MPB ka publikuar sot pamje nga aksioni policor që ndërmori ditë më parë në më shumë rajone...
0 1082

Një aeroplan i aviokompanisë “Air Canada”, për pak sa nuk ka aterruar mbi katër aeroplanë tjerë të...
0 1194

Jermain Defoe, nuk ka mundur t’i përmbahet lotëve, kur është pyetur për vogëlushin, Bradley Lowery, që...
0 1158

Tenistja Bethanie Mattek Sands ka pësuar një lëndim të rëndë në Wimbledon gjatë ndeshjes kundër Sorana Cirstea. Sands...
0 1118

Lionel Messi ka rënë dakord të nënshkruaj kontratë të re te Barcelona duke vazhduar qëndrimin deri në...
0 1151

Rasti i biznesmenit shqiptar në Greqi që akuzohet se drejton rrjetin e kokainës, ka bërë bujë në...
0 1153

Portugalia dekretoi tri ditë zie kombëtare duke nisur nga sot, pas zjarreve që përfshinë pjesën qendrore...