0 1235

Propaganda është manipulim i qëllimshëm i emocioneve dhe mendimeve të njerëzve për të bindur ata të besojnë ose të...
0 435

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti përsëri kërkoi ndihmë nga Sekretari i posazgjedhur i NATO-s- Jens Stoltenberg. Ndihmë për zgjidhjen e...

Është fytyra e “H&M” dhe e fundit që zbuloi Kupën e Botës “Brazil 2014?. Jo papritur...

Bukuroshja Afërdita Dreshaj ditët e nxehta të verës po i kalon në Shqipëri, por këto nuk...

Rosie Huntington – Whiteley është e dhënë shumë pas veshjeve të brendshme dhe ajo dhomën e...

Ajo u zgjodh femra më sexy nga revista “Maxim’s Hot 100”. Modelja e Victoria’s Secret ndodhet...

Brazili duket se ka një mbështetje të fuqishme nga tifozët. Brazilianet e ‘Victoria’s Secret’ duket se...

Në natën finale të Big Brother 7, fustanet që veshi Arbana ishin të firmës “Victoria Beckham”.
0 596

Ajo është vajza e një ish futbollisti I cili e ka filluar karrierën e tij që në një moshë...
0 510

Supermodelja Adriana Lima po i këshillon bashkëshortët dhe dashnorët se çfarë t’u blejnë të dashurave të tyre, më saktësisht...