0 515

Një lajm bomb vjen nga Portugalia. Sipas prestigjozes sportive “A Bola” Cristiano Ronaldo do të largohet nga...
0 571

Në prezantimin e tij si trajner i Manchester Cityt, Pep Guardiola është dashur që t’i përgjigjet edhe pyetjeve për Jose Mourinhon. Pas një rivaliteti të...
0 492

E ardhmja e Xherdan Shaqirit mund të jetë te Manchester United. Djatë e kuq janë skuadra më e fundit...
0 441

Kundërshtari i Shqipërisë në Grupin I të eliminatoreve të kampionatit europian “Francë 2016″, Portugalia, do të luajë sot miqësore...
0 515

Edhe pse kjo mund të duket e çuditshme, kokaina në të kaluarën është parë si një nga drogat më...
0 489

Khediras i mbaron kontrata me Realin në 30 Qershorin e ardhshëm, dhe deri më tani nuk ka pranuar asnjë...
0 236

S’e Adnan Januzaj meriton një vend startues në skuadrën e parë të United, e tregojnë më së miri paraqitjet...
0 496

Adnan Januzaj do të largohet nga skuadra e Manchester United, por njëherë në form huazimi. Djaloshi me pasaport belge e...
0 424

Louis Van Gaal është padyshim një nga trajnerët që ka patur një ndikim jo të vogël në rritjen profesionale...
0 471

Interi është duke e shqyrtuar seriozisht transferimin e yllit të Romës, Mattia Destro. Destro i cili po ka të...