0 617

Lista me kandidatët e mundshëm për të marrë drejtimin e kombëtares shqiptare pas dorëheqjes së Xhani De...
0 543

Kampioni i Francës, Paris Saint-Germain, ia ka vërë syrin talentit të Manchester Unitedit, Adnan Januzajt. Trajneri i Paris Saint-Germain, Laurent Blanc, po synon ta...
0 520

Trajneri i Galatasarayt, Ergin Ataman i ka quajtur terroristë tifozët e Crvena Zvezdës pas përleshjeve të tyre me policinë...
0 402

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni de Biasi vlerëson atmosferën e krijuar në “Luiggi Ferraris” nga tifozët shqiptarë duke u...
0 522

Gianni De Biasi ka folur për futbollin shqiptar, respektivisht për rrogat që i marrin futbollistët në Superligën shqiptare. Trajneri...
0 414

Trajneri italian i kombëtares në konferencën për shtyp në Durrës shpalos objektivin për të marrë 3 pikë ndaj Danimarkës. Trajneri...
0 426

Trajneri i i kombëtares së Zvicrës, Otmar Hitzfeld, i bën thirrje FIFA-s të ndryshojë rregulloren,...
0 694

Lorik Cana po hyn dhëndër. Futbollisti kosovar ka vendosur t’i japë përfundimisht fund beqarisë, duke e kurorëzuar me martesë...
0 369

Granit Xhaka ndihet një shqiptar i pastër dhe se rrjedh prej një familje patriotike, ndonëse e kishte zgjedhur Zvicrën...
0 440

Trajneri i Real Madridit Carlo Ancelotti pas triumfit në Ligën e Kampionëve theksoi se fitorja erdhi vetëm falë përkushtimit...