0 529

Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet në disa vende nëpër rrugë të lagështa. LAMM rekomandon drejtim të kujdesshëm,...
0 399

Lëvizja BESA nuk do të jetë pjesë e qeverisë së Zoran Zaevit. Lidhja Social-demokrate nëpërmjet...
0 412

Bashkimi Demokratik për Integrim ka bërë të ditur emrat e ministrave të rinj të cilët do të...
0 410

Kryetari i BFI-së, Sulejman Rexhepi me rastin e muajit të Ramazanit 2017 ka dërguar një mesazh...
0 439

Pas takimit mes kreut të Lëvizjes BESA, Bilal Kasami dhe kreut të LSDM-së, Zoran Zaev, Zaev u...
0 424

U finalizuan të gjitha aktivitetet para fillimit të EPSH Instituti universitar për tomografi pozitrone emetuese (TPE Qendra)...
0 402

Ali Ahmeti nuk e përballoi presionin dhe u tërhoq nga Platforma Shqiptare. Pasi në një deklaratë njoftoi se...
0 381

Besimtarët myslimanë në të gjithë botën nesër nisën muajin e shenjtë të Ramazanit, agjërimin që zgjat një muaj. Vlera...
0 507

Aleksandar Vuçiq, pas takimit dhe darkës së mbrëmshme në Bruksel të kryeministrave të Ballkanit Perëndimor me...
0 374

Aleksandar Vuçiq, pas takimit dhe darkës së mbrëmshme në Bruksel të kryeministrave të Ballkanit Perëndimor me...