0 2085

Urgjentisht, nga sot do të rritet kuota e ilaçeve me reçetë, paralajmëron Fondi për sigurim shëndetësorë. Për këtë qëllim do të...
0 1131

Bashkimi Demokratik për Integrim dhe Aleanca për Shqiptarët i kumtuan emrat e kandidatëve për zëvendësministra në qeverinë e...
0 1171

Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me vranësira të vogla deri...
0 1228

Fituesi i Ligës së Evropës, Mançester Junajted sërish u kthye në krye e listës së klubeve më...
0 1216

Presidenti i Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivanov i dërgoi ngushëllime  Mbretëreshës së Mbretërisë së Bashkuar të Britanisë...
0 1125

Ish ministri i Shëndetësisë Nikolla Todorov sot në mesditë është sulmuar fizikisht para Ministrisë së Shëndetësisë. Nga MPB-ja...
0 1131

Zeqiria Ibrahimi i Lëvizjes Besa në Kuvendin e Maqedonisë gjatë seancës së sotme parlamentare tha se nuk...
0 1098

Talat Xhaferi seancën e sotme e hapi me një përshëndetje në gjuhën shqipe dhe më pas në...
0 1112

Benzina prej sonte në mesnatë shtrenjtohet për një denar, ndërsa dizeli dhe vaji ektra i lehtë për...
0 1173

Moti sot do të jetë me diell dhe më i ngrohtë, me vranësira të vogla dhe me...