0 1009

fat ‘Çdo i trembëdhjeti shqiptar vuan nga mungesa e bukës, edhe atë për shkak të varshmërisë së çuditshme, gjegjësisht hedhja e parave nëpër ahengje’....
0 1086

Besart Ibraimi sot në ndeshjen ndaj Helsinkit ka shkruajtur historinë me Shkëndijën, njofton “infOSport.mk”. Bomberi kërçovar bëhet futbollisti...
0 290

Në një aksidenti i rëndë që ndodhi  pasditen e djeshme rreth orës 19, në bulevardin “Marshall Tito”...
0 615

Sot rreth orës 10 të mëngjesit deputeti i BDI-së, Artan Grubi aksidentohet me një veturë tjetër, ku...
0 233

Pas mesnate janë paraqitur në spitalin e Tetovës gjithësejt 220 pacient me simptome helmimi, të gjithë këto punëtorë të ‘Lear Corporation’ që gjendet në...
0 216

Rruga e Gostivarit në Tetovë para 25 viteve. Kur nuk ishte as UT-ja, as UEJL, as Shkolla Medicinale, as restauran Boss, kur në Tetovë...
0 231

A po përgaditet ngjarja e Kumanovës respektivisht “Lagjes së trimave” të përsëritet në Tetovë? Kush e liroi nga paraburgimi Lirim Jakupi-Nacistin në Kosovë 1...
0 281

Në rrugën industriale në Tetovë sonte ka ndodhur një aksident njofton tv Koha. Sipas njoftimeve të para ka të lënduar të cilët janë transportuar...
0 241

Me datë 20/21.06.2016 në periudhen kohore nga 16:00 deri 17:00 në rrugën Bllagoja Toska në banesën e A.I (37) persona tw panjohur kanë kryer...
0 339

Ende nuk ka filluar dezinfektimi, deratizimi dhe dezinsektimi kundër mushkonjave në komunën e Tetovës dhe komunat përreth. Në komunën e Tetovës nuk ka përgjigje...