0 901

Babai i Granit Xhakës, Ragip Xhaka, e ka konfirmuar se lojtari mund të largohet nga Borussia Monchengladbach gjatë verës. Xhaka mund të largohet nga...
0 822

Po, ne ishim të gjitha kurva, edhe pse shumica ishim të virgjëra. Madje edhe Anila, fqinja dhe shoqja ime...