0 1438

Këto dit syri im sheh në rrjetet sociale një çfarë portali me emrin REPORTER i cili "dhunshëm" me SPONSORED...
0 535

Mungesa e ujit të pijshëm për banorët e qytetit të Dibrës tashmë është kthyer në një shqetësim të përditshëm...
0 552

Sipas mediave serbe, më në fund u zbulua një “tradhti” e skulptorit të famshëm kroat, Ivan Meshtriviq, i cili...
0 682

Shkëndije Mujaj ka lancuar këngën e saj të re, Mikrofoni. Kënga është hedhur në Yuotube me 29 Korrik 2014,...
0 531

Krenaria e sportit shqiptar, Majlinda Kelmendi, ka arritur që ta mbrojtë titullin e kampionit të botës në xhudo në...
0 538

Në një paraqitje para gazetarëve pas rrahjes mes deputetëve të PDSH dhe BDI që ndodhi sot në Parlamentin e...
0 405

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri në një konferencë për shtyp deklaroi se qeveria dhe Policia e Shtetit do bëjnë...
0 538

Pas puthjes dhe dedikimit që i bëri këngëtarja e njohur, Adelina Ismajli Elvana Gjatës, tani diva ka puthur edhe...
0 639

Bukuria e saj nuk vihet në diskutim, pasi qysh në daljet e para, krahas zërit, pamja ishte ajo që...
0 574

Gjatë debatit për rishikimin e buxhetit, ka ndodhur rrahje mes deputetëve shqiptarë , atyre të BDI-së dhe PDSH-së....