0 250

Muajt e nxehtë të verës janë stina e preferuar edhe e dasmave për futbollistët e Kombëtares shqiptare....
0 514

Lista me kandidatët e mundshëm për të marrë drejtimin e kombëtares shqiptare pas dorëheqjes së Xhani De...
0 389

Bashkëpunimi i këngëtarit të njohur Pitbull me këngëtaren dhe kompozitoren Bebe Rexha, “This is not e drill” ka rrjedhur...
0 329

Klubi Partizani ka njoftuar se është ndarë nga jeta bashkëshortja e portierit të këtij klubi dhe kombëtares shqiptare, Alban...
0 454

Gianni De Biasi ka folur për futbollin shqiptar, respektivisht për rrogat që i marrin futbollistët në Superligën shqiptare. Trajneri...
0 632

Lorik Cana po hyn dhëndër. Futbollisti kosovar ka vendosur t’i japë përfundimisht fund beqarisë, duke e kurorëzuar me martesë...
0 442

Ish futbollisti i famshëm i Kombëtares shqiptare ka reaguar nëpërmjet Facebook-ut rreth vendimit të Adnan Januzajt për të luajtur...
0 274

Ajo që pritej të ndodhë një kohë të gjatë tashmë konfirmohet zyrtarisht dhe kombëtarja shqiptare rrezikon të luaj jashtë vendit...
0 263

Migjen Basha dhe skuadra e Torinos I japin fund ëndrës së Romës , se edhe nga kjo ndeshje do të dalin...