0 1111

Një foto që ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetët sociale, ku portali “Zhaba.tv” e ka shpërndarë e para këtë foto,...
0 655

Është hedhur shorti i Ligës së Kampionëve në Nion të Zvicrës, nga ku janë përcaktuar katër çiftet çerekfinaliste. Takimet: PSG – Barcelona Atletico Madrid – Real Madrid Porto...
0 500

Ziadin Sela tashmë ka filluar takimet maratonë me strukturat dhe degët e PDSH-së në të gjithë Maqedoninë. Synimet e...
0 382

Ziadin Sela tashmë ka filluar takimet maratonë me strukturat dhe degët e PDSH-së në të gjithë Maqedoninë. Synimet e...
0 466

Ndërmjetësi për çështjen e emrit Methju Nimic, nuk do të raportojë përpara Komisionit për punë të Jashtme të Parlamentit Evropian, muajin...
0 395

Kandidati për kryetar të Komunës së Prizrenit, Ramadan Muja, ka vizituar Kishën Katolike në Prizren. Muja gjatë kësaj vizita...
0 323

Kanë mbetur edhe pak ditë deri te fitorja e Agim Çekut për të parin e Prishtinës. Takimet “dorë më...