0 1173

Modelja e njohur ka shfaqur pamjen e saj përrallore në kostume Daffy Duck. Bukuroshja 31-vjeçare ka treguar trupin e saj në bikini duke bërë foto...
0 646

Pronari i një krani gjigant që vrau dy punëtorë ndërtimorë kur u rrëzua në Upper East Side, Manhattan, New...
0 465

Me sa duket, Samsung ka pasur një justifikim pas vendimit të saj për përmirësimin e portofolios së telefonave të...
0 426

Real Madridi ka triumfuar 2:0 kundër Sevillas për ta fituar Superkupën e Evropës. Pasi fitoi Ligën e Kampionëve, Real Madridit...
0 495

Shënimi i Masakrës së Lubetenit të vitit 2001, sërish është shënuar pa një funksionarë të partisë shqiptare në pushtet,...
0 345

I Ngarkuari me Punë në Shqipëri, Ramiz Lladrovci, të martën ka zhvilluar një takim njohës me Nicholas Cannon, ambasador...
0 406

Dje, një prokuror nga Prokuroria Speciale e Kosovës (PSRK) ngriti aktakuzë në Gjykatën Themelore në Mitrovicë kundër pesë të...
0 452

40 personat e arrestuar një ditë më parë nga Policia e Kosovës me akuzën e terrorizmit dhe pjesëmarrjes në...
0 357

Të rinjtë në Maqedoni kanë vetëm dy rrugë për të zgjedhur, njëra është të pajisen me librezë partiake, që...
0 523

Një nga pyetjet më të shpeshta të cilat parashtrohet tek qytetarët tonë, dhe interesimi i tyre çdo herë përqendrohet...