0 761

Hamdi Ndrecaj, i njohur në luftën e vitit 2001 si komandant Panteri ka reaguar së fundmi nëpërmjet portalit Almakos,...
0 421

Presidenti i vendit Gjorgje Ivanov ka bërë një skandal në Samitin e 100 të liderëve të biznesit...
0 400

Kreu i Mërgatës Shqiptare të Maqedonisë, Alisetar Ramadani për protestat që po zhvillohen në Maqedoni ka dalë me një...
0 423

Më poshtë ju sjellim atë që deklaroi në një intervistë lideri i BDI-së, Ali Ahmeti për rastin 'Monstra' rreth...
0 426

Në njërin nga liqenet më të pastra të botës, penda e të cilit është ndërtuar më 1942 dhe përdoret...
0 348

Rama deklaroi se në 300 ditë, qeveria ka mundur të zgjidhë krizën e trashëguar nga e kaluara Në analizën e...
0 466

Lionel Messi ka paguar rreth 53 milionë euro taksa vetëm këtë vit te autoritetet fiskale, duke u bërë personi...
0 340

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Teuta Sahatqija, ka komentuar zhvillimet në seancën konstituive. Sahatqija, ka thënë se LDK, beson...
0 332

“Kushtet ishin katastrofë. Ushqimi katastrofë, përveç bukës asgjë tjetër s’kemi ngrënë, na kanë sjellë nga shtëpia. Qelia ka qenë...
0 342

Komisioni kuvendor për çështje të zgjedhjeve dhe emërimeve sot do të mbajë mbledhje, me ç'rast në rend dite është...