0 490

Negociatat për inkuadrimin e Turqisë në Bashkimin Evropian duhet të ndërpriten, nëse ndryshimet e propozuara të Kushtetutës...
0 403

Njohësit e çështjeve juridike thonë se materialet e përgjuara, që i ka publikuar opozita, në bazë të së cilave ka indicie se zyrtarë të...
0 1152

Sipas informacioneve me të cilat disponon BIRN, avokati i autorizuar i Ramkovskit dhe vajza e tij Emel, ka parashtruar...
0 866

Një temë mjaft e përfolur janë edhe faturat e energjisë elektrike, të cilat çdo muaj na rikujtojnë për shpenzimet...
0 508

Dafina Zeqiri ka bërë një koment për këngën e rivalëve të saj muzikorë Tuna dhe Getoar, të cilët mbrëmë...
0 590

Nora Istrefi e ka kallur atmosferën në një nga lokalet në Istog. Por bukuroshja e estradës kosovare mbrëmë mund...
0 424

Kompania LG ka lajmëruar G3 Beat, që është një version i ri i linjës së smartfonëve të saj G3....
0 467

Nënë moton “Duam drejtësi”, të premten, sërish do të protestohet në Shkup. Kryesuesi i Këshillit Organizativ koordinues, Bedri Ajdari...
0 460

Edhe Unionin Studentor Shqiptar i përkrahë fuqimisht protestat që priten të mbahen nesër në Shkup, duke thënë 'ta ndalim...
0 386

Shoqata për Edukim dhe Arsimim Kulturor “Klubi Elita” ka shprehur përkrahjen e saj lidhur me protestat e nesërme për...