0 493

Neymari iu ka kërkuar ndjesë shokëve të tij të skuadrës pas zhurmës së bërë në dhomat e zhveshjes pas ndeshjes në Ligue 1 ndaj...
0 468

Bokseri amerikan Floyd Joy Mayweather Jr. është shpallur bokseri më i paguar në botë. Ai është renditur nga revista Forbes në vendin e parë, keshtu...
0 476

Kapiteni legjendar i Shqipërisë, do të largohet nga Kombëtarja me një ceremoni të posaçme. Federata e Futbollit të Shqipërisë, ka njoftuar se do të organizojë...
0 486

Skuadra e Zinedine Zidanes në pesë ndeshjet e para në La Liga, ka arkëtuar vetëm tetë pikë. Fillimi aspak i mbarë i sezonit nga Real...
0 476

Manchester City frikësohet se Paris Saint-Germain tani janë favoritët kryesor për të nënshkruar me yllin e Arsenalit, Alexis Sanchez. Sulmuesi kiliani dëshiron të largohet nga...
0 429

Mesfushori i Juventusit nuk beson në vlerën që klubi i Torinos i ka vënë sulmuesit të tyre. Andrea Belotti është kërkuar gjatë verës nga shumë...
0 374

Gianni De Biasi është zyrtarisht trajneri i Alaves në kampionatin spanjoll. Ish-trajneri i Shqipërisë ka pranuar ofertën e drejtuesve të këtij ekipi në një...
0 345

Sulmuesi francez sapo ka vazhduar kontratën me Los Blancos. Karim Benzema synon të luajë edhe për shumë vite me Real Madridin e pse jo edhe...
0 340

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka konfirmuar se Philippe Coutinho nuk do të luajë ndaj Manchester Cityt Trajneri gjerman, Jurgen Klopp ka thënë se...
0 386

Ish-mesfushori i Interit i ka dhënë fund karrierës si futbollist. Në moshën 37-vjeçare, Esteban Cambiasso ka vendosur të pensionohet dhe të fillojë punën si trajner. Ish-futbollisti...