0 204

Chelsea prezantoi një projekt fantastik pak kohë më parë, për rikonstruksionin e stadiumit “Stamford Bridge”. Por, një familje që jeton shumë pranë stadiumit, pretendonte se...
0 181

Ministri grek i Sportit, njoftoi pezullimin e futbollit në Super Leaguen greke pas incidenteve kanë ndodhur në...
0 163

Lionel Messi e ka shënuar golin e 100-të në Ligën e Kampionëve në ndeshjen kundër Chelseat duke...
0 158

Janë mësuar skuadrat çerekfinaliste në Ligën e Kampionëve. Bayern Munich, Sevilla, Roma dhe Barcelona janë katër skuadrat e...
0 369

Është hedhur shorti për çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. Në këtë rang garash do të marrin pjesë tetë...
0 814

Gara në malin Tianmen në Kinë është një sfidë më vete vdekjeprurëse. Por disa pilotë kanë arritur që ta zotërojnë këtë “pistë”, e cila...
0 309

Portieri shqiptar i Lazios, Thomas Strakosha, i është rekomanduar Liverpoolit si portieri i duhur për të zëvendësuar Loris Karius dhe Simon Mignoletin. Në një shkrim...
0 247

Nga ecuria te klubi i tij, tek e ardhmja, Ansi Agolli flet edhe për kombëtaren dhe natyrisht nuk mund të evitohet një ngacmim për...
0 183

Telashet e Milanit nuk kanë fund. Kuqezinjtë nuk arrijnë të gjejnë qetësi si në fushën e lojës ku janë shfaqur larg pritshmërive, ashtu edhe...
0 198

Agjentët e futbollistëve janë konsideruar shpeshherë nga trajnerët si e keqja më e madhe e sportit më popullor në planet, e madje edhe më...