0 4

Portieri shqiptar i Lazios, Thomas Strakosha, i është rekomanduar Liverpoolit si portieri i duhur për të zëvendësuar Loris Karius dhe Simon Mignoletin. Në një shkrim...
0 6

Nga ecuria te klubi i tij, tek e ardhmja, Ansi Agolli flet edhe për kombëtaren dhe natyrisht nuk mund të evitohet një ngacmim për...
0 6

Telashet e Milanit nuk kanë fund. Kuqezinjtë nuk arrijnë të gjejnë qetësi si në fushën e lojës ku janë shfaqur larg pritshmërive, ashtu edhe...
0 7

Agjentët e futbollistëve janë konsideruar shpeshherë nga trajnerët si e keqja më e madhe e sportit më popullor në planet, e madje edhe më...
0 176

Neymari iu ka kërkuar ndjesë shokëve të tij të skuadrës pas zhurmës së bërë në dhomat e zhveshjes pas ndeshjes në Ligue 1 ndaj...
0 146

Bokseri amerikan Floyd Joy Mayweather Jr. është shpallur bokseri më i paguar në botë. Ai është renditur nga revista Forbes në vendin e parë, keshtu...
0 156

Kapiteni legjendar i Shqipërisë, do të largohet nga Kombëtarja me një ceremoni të posaçme. Federata e Futbollit të Shqipërisë, ka njoftuar se do të organizojë...
0 171

Skuadra e Zinedine Zidanes në pesë ndeshjet e para në La Liga, ka arkëtuar vetëm tetë pikë. Fillimi aspak i mbarë i sezonit nga Real...
0 144

Manchester City frikësohet se Paris Saint-Germain tani janë favoritët kryesor për të nënshkruar me yllin e Arsenalit, Alexis Sanchez. Sulmuesi kiliani dëshiron të largohet nga...
0 68

Mesfushori i Juventusit nuk beson në vlerën që klubi i Torinos i ka vënë sulmuesit të tyre. Andrea Belotti është kërkuar gjatë verës nga shumë...