0 572

Presidenti i Real Madridit Florentino Perez deklaroi se planifikon që ta mbajë Ronaldon, përveç se në rast...
0 454

The Economist “Ata janë zhdukur. Madje nuk e di a kanë më premisa këtu”. Për vite me radhë, Pasok, partia social-demokrate ka dominuar politikën në...
0 413

Lionel Messi ditë më parë, foli për lumturinë që ka në Barcelonë, të cilën me dëshirë të madhe do...
0 473

Teza, sipas së cilës ky konvertim është bërë me dhunë, ka rënë prej kohësh, s’ka gjë se në periudha...
0 482

Katër ish-pjesëtarë të një grupi paramilitar serb kanë vrarë dhe më pas e kanë "ngrënë" trupin e një 40-vjeçari...
0 450

Ajo që pak është pritur edhe ka ndodhur në kualifikimet e kampionatit evropian për hendbollistet U-19, Kosova do të...

Aktorja e serialit ‘TOWIE’, Frankie Essex është fotografuar nga paparacët teksa duket e shkujdesur duke freskuar...

Rike Roçi ka udhëtuar drejt Spanjës për të shijuar plazhin dhe jetën e natës që ofron...

Casey Batchelor ka treguar format e saj të mëdha këtë fundjavë teksa është parë të pushojë...

Kjo është tifozja simpatike e Kosta Rikës që çmendi tifozët italianë. Ajo është fotografuar gjatë festës...