0 931

Ka rilindur te Nice, or vështirë që Mario Balotelli të qëndrojë në Bregun e Kaltër edhe për një tjetër sezon. Ai që e konfirmon,...
0 449

U fol për një Real në krizë, për një skuadër ku nuk ishin mbyllur ende boshllëqet e lëna nga...
0 256

Skuadra e Juventusit ka dërguar një superofertë për Adnan Januzajn. Juventusi është duke e kërkuar me ngulm mesfushorin ,...
0 388

Tekniku i ri gjakovar, Besnik Hasi, tregon si u bë kampion i Belgjikës me Anderlechtin, kur çdo kush e...
0 440

Edhe pse pritej një fitore e lehtë e Realit ndaj Valencias, skuadra e Ancelottit lëshoi pikë mjaft të vlefshme...
0 434

Sot në mbrëmje do të përcaktohet finalistja e parë e Champions Leagues për këtë sezon që do të dalë...
0 423

Skuadra e Premier Ligës, Svonsi ,pas një serie të rezultateve të dobëta, me një fitore dhe 6 disfata në 10 ndeshjet...
0 584

Kampioni aktual i vendit në futboll Vardari, sot zyrtarisht ka prezantuar ndryshimet në stafin drejtues dhe atë teknik të klubit. Shef...
0 392

Pas barazimit të Real Madrid dhe dështimin të Barcelonës, skuadra e Atletiko e Madridit del e vetme në krye të kampionatit...
0 403

Seattle Seahawks janë kampionët e rinj të Super Bowl. Skuadra e shtetit të Uashingtonit ka arritur të fitojë për herë të...