0 1118

MPB ka publikuar sot pamje nga aksioni policor që ndërmori ditë më parë në më shumë rajone...
0 1104

Deputeti dhe nënkryetari i Lëvizjes BESA, Zeqirja Ibrahimi, në një intervistë për portalin A1On thotë se Zoran...
0 505

Pak pas orës 2, kur besimtarët muslimanë zgjohen për syfir, një tërmet ka dridhë Maqedoninë. Sipas...
0 448

Një nxënës 17 vjeçar me prejardhje nga Maqedonia ka disa muaj që është...
0 528

Një lajm bomb vjen nga Portugalia. Sipas prestigjozes sportive “A Bola” Cristiano Ronaldo do të largohet nga...
0 451

Banorët e Strugës vazhdojnë protestën e tyre për shkak se ende nuk është gjetur një zgjidhje për...
0 432

Pas reagimit të Ministrisë së Punëve të Jashtme të Republikës së Maqedonisë, redaksia e Fajneshëll Tajms e...
0 351

Që të ulet rreziku potencial nga derdhje të tjera të rrëmbyeshme të lumit të Porojit është e...
0 375

Në dy sulme të ndara, burra të armatosur hynë në Parlamentin e Iranit dhe në mauzoleun e...
0 392

Afërsisht 100 persona dje janë lënduar në përleshjet e reja ndërmjet demonstruesve antiqeveritarë dhe policisë në kryeqytetin...