0 357

Portieri shqiptar i Lazios, Thomas Strakosha, i është rekomanduar Liverpoolit si portieri i duhur për të zëvendësuar Loris Karius dhe Simon Mignoletin. Në një shkrim...
0 359

Danimarka e ka mposhtur Serbinë midis Beogradit me rezultat 1:2. Kurse, fitore ka shënuar edhe Portugalia. Danimarka e ka tronditur...
0 410

Carmen Electra raportohet se është duke dalë me bosin e veshjeve, Tal Cooperman. Aktorja 41-vjeçare, e cila kishte një...