0 18

Vogëlushi që shikoni në foto është një gjeni. Një gjeni i cili tanimë është pranuar në shoqatën botërore të gjenive “Mensa Internacional” . Inteligjenca...
0 14

Mërgimtarët tashmë kanë ardhur ‘me të madhe’ në vendlindje për pushime, dhe gjërat që ata i urrejnë më së shumti kur vijnë këtu dallohen...
0 17

Akademiku Mitko Manxhukov  i ftuar mbrëmë në emisionin ‘Zid’ të TV Alfa ka folur rreth ngjarjeve të...
0 19

Por ndërsa VIP-at mbeten më të ndjekurit në rrjetet sociale, grupimi i Rich Kids Instagram ku publikohen foto të jetës luksoze të fëmijëve të...
0 15

Një foto e zbuluar së fundmi sugjeron se, pilotja legjendare amerikane Amelia Earhart mund të ketë vdekur në duart e japonezëve, e jo si...
0 16

Një shtëpi 3-katëshe është dizenjuar, planifikuar dhe ndërtuar tërësisht nga printerat 3D. ETH Zurich dhe partnerët e biznesit po ndërtojnë një shtëpi që pritet të...
0 16

Andy Serkis ka publikuar në rrjetet sociale një video që tregon transformimin e tij nga njeri në majmun për shumë pak sekonda. Aktori britanik interpreton...
0 13

Strehat e dashurisë shtetërore do të rikthehen për t’u dhënë pak intimitet atyre çifteve, të cilët jetojnë me të paktën tri breza të afërmish....
0 13

Tirana është zgjedhur si një nga destinacionet e turit të “Gumball 3000”, ku prezantohen markat e suksesshme të veturave sportive. Në këtë përformancë rrugore, në...
0 12

Nuk ndodh çdo ditë që të takosh njerëz të famshëm dhe s’ndodh pothuajse kurrë që këta të dashurohen me ne. Por ja që qenka...