0 401

Është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Silva Gunbardhi ka publikuar këngën e re të titulluar ‘Marak’ që është në bashkëpunim me Defrin. Teksti...
0 626

E ndarë nga burri dhe tashmë në lidhje me një djalë 13 vjet më të ri, Mariah Carey u akuzua për përdorim të photoshopit,...
0 619

Vrasja e Aulonit ka prekur jo vetëm miqtë dhe familjarët, por gjithë Kosovën. Kjo ka nxitur edhe reagim të madh tek qytetarët, të cilët kanë...
0 556

Ky koleksion do ua ngrejë temperaturat. Ai përmban disa prej yjeve që kanë vendosur të zhvishen plotësisht. Ashtu siç i ka bërë nëna, ato na tregojnë...
0 600

Kim Kardashian është kthyer sërish në rrjet me poza nga plazhi. Gruaja e reperit Kanye West ka nisur pushimet e saj të nxehta në Malibu,...
0 616

Së fundmi ajo ka bërë operacionin e dytë plastik në Turqi. Dhe është e qartë që ish ylli i Celebrity Big Brother, Jemma Lucy, është...
0 461

Së fundmi është parë në tapet të kuq me plot stil. Por, modelja glamuroze Rhian Sugden duket se pëlqen të rrijë më shumë në të...
0 506

Ata janë mjaft të rezervuar kur bëhet fjalë për privatësinë e tyre. Por të enjten, Beyonce shpërndau fotografi intim në website e saj, ku shfaqet...
0 458

Kështu, nëna e katër fëmijëve, dikur 127 kilogramë, e kuptoi se pesha e saj kishte dalë jashtë kontrollit dhe filloi të urrente masën e...
0 482

Beatrix Ramosaj po befason cdo ditë e më shumë me pamjen e saj. Në kremtimin e 20 vjetorit të transmetimit të emisionit shqiptar ‘Opinion’,...