0 31

Beatrix Ramosaj po befason cdo ditë e më shumë me pamjen e saj. Në kremtimin e 20 vjetorit të transmetimit të emisionit shqiptar ‘Opinion’,...
0 11

Edhe pse ka shkelur në decenien e shtatë, e famshmja Susan Sarandon ende me sukses po i mund stereotipat kur është fjala për kreacionet...
0 17

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje ka mahnitur me paraqitjen e saj të fundit. E veshur me një fustan të kuq, ajo duket...
0 14

Në internet kanë rrjedhë fotografitë e modelit të “kamufluar” sedan, klasa A. Mercedesi viteve të fundit po shënon rritje konstante të shitjes së automobilave të...
0 13

Ajo arriti në maj të vitit të kaluar të kap syrin e reperit Tyga, i cili ishte ndarë nga Kylie Jenner. Por, pas më shumë...
0 17

Bleona Qereti nuk ndalet asnjëherë së tërhequri vëmendje në mënyra të ndryshme. Kësaj radhe ajo ka zgjedhur që ta “thyejë” rrjetin duke postuar fotografi provokuese...
0 16

Është padyshim një nga femrat shqiptare më simpatike dhe më joshëse e cila gjithnjë di se si të tërheqë vëmendje. Aktorja bukuroshe ka postuar së...
0 29

Dhe, kush më mirë se ajo vetë për të reklamuar ato, përcjell Bota sot. Biondja që ka 38 vjet ka pozuar në të brendshme të...
0 22

Hermes Nikaj i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës ditën e sotme ka martuar të motrën. Nikaj ka publikuar një foto në rrjete sociale nga...
0 18

Këngëtarja Enca Haxhia nuk dalët së postuari foto provokuese, që e venë në qendër të kritikave. Ajo njihet si një nga përdorueset e rregullta të...