0 334

Tri persona të panjohur me fytyra të maskuara dhe të armatosur në mëngjes kanë kryer vjedhje...
0 1109

Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me vranësira të vogla deri...
0 274

Komuna e Gazi Babës në bashkëpunim me NP “Higjiena komunale” sot dhe nesër dhe nesër do të...
0 293

Qyteti  i Shkupit ka reaguar në lidhje rastin e ngecjes së një kamioni në sheshin ”Maqedonia”. ”Dëshirojmë të theksojmë...
0 365

Mot jostabil me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima dje e kapluan rajonin Ohër-Prespë, Demir Hisar, Makedonski Brod...
0 636

Konferenca e dhjetë rajonale për kadastër dhe infrastrukturë të të dhënave hapësinore do të mbahet sot në...
0 249

Moti nesër në Maqedoni do të jetë me diell, me vranësira të vogla mesatare, pasdite vende-vende jostabil...
0 422

Kamioni i Qytetit të Shkupit, nga Sektori për Mbrojtje dhe Shpëtim, sot është rrëzuar në fontanën e...
0 313

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në bulevardin “Partizania” në Shkup, kur një makinë e...
0 222

Një aksident zinxhiror ka ndodhur në afërsi të qendrës tregtare “Mavrovasja” në Shkup, ku kanë marrë...