0 324

Një plaçkitës i maskuar sot në mëngjes në orën 5 ka vjedhur një pompë benzine në lagjen...
0 329

Një person e ka humbur jetën, ndërsa pesë të tjerë kanë marrë lëndime më të lehta...
0 331

Në një aksidentë rrugor në Haraçinë ka humbur jetën një 60 vjeçar  i cili u përpoq të...
0 364

Një autor i panjohur dje në orën 8.45 ka kryer plaçkitje ndaj tridhjetëvjeçares A.V. në rrugën “Nikolla...
0 323

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe...
0 338

Tërmet me magnitudë prej 2,6 ballë sipas Shkallës së Rihterit është ndjerë në mëngjes në ora 6...
0 345

Një person është plagosur me armë zjarri mëngjesin e sotëm rreth orës 11 në Shkup, në rrugën...
0 311

Kryqi i Kuq i Republikës së Maqedonisë përfshihet në shënimin e 14 Qershorit, Ditës botërore të dhurimit...
0 280

Një shofer tridhjetë vjeçar nga Shkupi pasi nuk është ndalur në shenjën e ndalimit nga policia me...
0 297

 Katër persona janë lënduar më rëndë, ndërsa 22 persona kanë marrë lëndime më të lehta trupore në...