0 440

Kryesia Qendrore e LSDM-së njëzëri ka vendosur për të mos i pranuar mandatet e deputetëve të fituar në zgjedhjet...
0 381

VMRO-ja doli sot me të tjera akuza ndaj eksponentes opozitare Sheqerinska, duke aluduar se edhe xhipi luksoz i saj është marrë...
0 453

LSDM-ja akuzoi sërish sot qeverinë e kryeministrit Nikolla Gruevski se korrupsioni i tij medial po merr një dimension të ri. LSDM-ja...
0 502

PDSH-ja do të përkrahë çfarëdo iniciative për zgjedhje të parakohshme parlamentare që do të mbërrijë në Kuvend, por për arsye të...
0 398

Partitë vazhdojnë të taktizojnë rreth kandidatëve për zgjedhjet presidenciale. Ende nuk ka asnjë marrëveshje mes partive qeveritare VMRO DPMNE dhe BDI...
0 439

LSDM-ja opozitare ka lëshuar sot akuza të reja në adresë të kryeredaktorit të televizionit Sitel Dragan Pavlloviq Lllatas. Zëdhënësi...
0 398

Pushteti dhe opozita vazhdojë të zbardhin skandalet e njëri-tjetrit. VMRO DPMNE akuzoi Zoran Zaevin për një tjetër shpërdorim prej 400 mijë...
0 372

VMRO DPMNE, në reagimin e saj, theksonte sot se LSDM-së nuk i takon të flasë për financimin e fushatave, por të...
0 398

LSDM-ja publikoi skandal të ri mes qeverisë dhe televizionit Sitel. Partia e Zaevit pretendon se për fushatën e fundit...
0 425

Ali Ahmeti dhe Nikolla Gruevski janë takuar, por nuk kanë biseduar për zgjedhje të parakohshme parlamentare. Kështu së paku deklarojnë nga...