0 1847

Pakënaqësitë që patën me labelin, i cili i bëri të famshëm vëllezërit Mozzik dhe Getinjo, bënë që kjo dyshe të largohet dhe kështu të...
0 550

Policët nuk janë vetëm për të mbajtur rend dhe ligj e aq më pak vetëm për të futur frikë....
0 498

Është hera e katërt që e njëjta arkë po thyhet në xhaminë “Qyl” të Gjakovës. Sipas disa të dhënave nga...
0 614

Ditë më parë Ministri i Arsimit dhe Shkencave Abdilaqim Ademi, në një intervistë për Tv Art, komentoi themelimin e...
0 409

The Voice ka filluar sezonin e ri në Top Channel, ndërsa përpos faktit që shqiptarët kanë talent të madh...
0 818

Meqë llogaridhënia për 100 ditëshin e qeverisjes së Ali Ahmetit dhe BDI-së në bashkëqeverisjen me Nikolla Gruevskin përbën...
0 417

Protestat në Shkup kundër rasteve të montuara, fillimisht ishin të qeta, ndërsa numri i protestuesve ishte me mijëra. Incidentet...
0 496

Ende është duke vijuar ndeshja mes Brazilit dhe Kamerunit, ku prin Brazili me 3 - 1, njofton Almakos. Ndërsa, ka...
0 505

Drejtori i portalit Almakos, mbrëmë në emisionin Interaktiv që udhëhiqet nga Xhemajl Rexha, e që transmetohet në KTV,
0 467

Zgjedhjet presidenciale e parlamentare në Maqedoni janë në prag. Ndërkohë rrjetet sociale gjatë kësaj kohe janë shndërruar në një "oqean"...